Doporučení a rady při problémech - málo vlasů nebo jejich vypadávání a další

Po celou svou kariéru se velmi intenzivně snažím nacházet pro své klientky řešení na jejich problémy s vlasy.
Pracuji s těmi nejúčinnějšími připravky.
Mane vlasový zesilovač mi pomáhá u klientek, které mají řídké nebo slabé vlasy a posilování zevnitř pomocí kosmetických přípravků nestačí. Také je velmi účinný u vlasů, které plihnou nebo se rychle masí.
- Dáda Kusá, Kadeřnický salon Dády Kusé, Praha

Řídké vlasy

Použití přípravku je hlavně zaměřeno na řešení problému řídkých vlasů. Řídká linie vlasového porostu po kompletní aplikaci získá větší objem a tím zesílí celkový objem vlasového porostu. S jeho použitím dosáhnete dokonalého zakrytí vlasových lysin či prosvítající pokožky.

Jemné vlasy

Mane vlasový zesilovač je též určen pro jemné vlasy, kdy po jeho použití dochází k okamžitému efektu zesílení Vašich stávajících vlasů. Zhušťující mikrofragmenty fungují jako zesilovací prvek, který dodá objem každému vlasu zvlášť.

Vypadávání vlasů

Přestože Mane není lék, může poskytnout lidem trpícím vypadávaním vlasů alternativu alespoň kosmetickou. Tím pozitivně působí na sebevědomí a psychiku, jež může napomoci v boji proti vypadávaní vlasů. Je vhodný při použití společně s jakoukoliv topikální či alternativní léčbou.

Málo vlasů

Mane je též vhodný pro oblasti vlasového porostu, kde je málo vlasů, ať už se jedná o celou plochu hlavy či pouze její oblasti. Dokáže též zhustit oblasti okolí lysin na hlavě, čímž napomáhá jejich zamaskování. Mane lze použít tam, kde se ještě nachází alespoň nějaký vlasový porost.

Barvené vlasy

Aplikace na barvené vlasy je možná a v podstatě stejná jako při standardnim použití. Pro výběr nejvodnějšího odstinu prosím použijte naši barevnici viz. Aplikace a Barvy, ktera spadá do zakladní barevnice středoevropských přírodních vlasů.

Melíry

U melirů standardně doporučujeme vybrat odstín vlasů, který převládá, pokud jsou melíry hodně výrazné, pak doporučujeme aplikaci po barevných pramenech v daných odstínech.

Pokud je Váš účes kratšího střihu, pak je nejideálnejší aplikace ke kořínkům, výběr barevného dostínu by se pak měl řídít odstínem vlasů u koříků.

Pokud je Váš účes delšího střihu, pak je doporučen převládající odstín či zvolit více dominantních odstínů a aplikovat po ptamenech, které chcete zesílit nejvíce a v tomto případě doporučujeme nanášet v takzavén podstřiku, kdy pramen aplikovaných vlasu by měl být zvednutý a připravek nanesen od kořínku směrem nahoru. Doporučujeme také každý pramen kompletně upevnit určeným sealerem a po jeho zaschnutí se nebojte vlasy pročesat a fénovat.

Odrostlé vlasy

Mane je dobře vhodný pro zakrytí odrostlých vlasů, ke kterým dochazí v průběhu mezi barvením vlasů. Velmi dobré zkušenosti máme s tmavšími odstíny. V tomto případě nanášejte pripravek přímo k odrustajícím kořínkům.

Dlouhé vlasy

Při použití na dlouhé vlasy, doporučujeme aplikovat přípravek po pramenech, kdy u každého pramenu by měla být aplikace kompletně dokončena včetně sealeru. Nejlepší zkušenosti máme, když každý kompletně aplikovaný pramen je následně dobře pročesán. U celoplošné aplikaci po cele hlavě doporučujeme začít s aplikací vzadu a postupovat směrem dopředu.

Krátké vlasy

Mane zesilovač funguje nejlépe při délce vlasu od 2 cm výše, kdy při použití na kratší vlasy může dojít ke zvětšenému postřiku pokožky, což může způsobit nepříjemný estetický efekt. Vlasy dlouhé od 2 cm jsou idelaní pro aplikaci, u krátkých vlasů je nejvhodnější plošná aplikace, tak jak můžete vidět na našem videu.

Šediny

Mane vlasový zesilovač není přímo určen na zakrývání šedin, ovšem z ohlasu našich zákazníku víme, že šediny při použití dokáže maskovat a zakrýt.

Fénování

Použití fénu či kulmofénu v každém případě doporučujeme a to po kompletní aplikaci včetně upevnovacího sealeru. Vlasový fén lze použít i k rychlejšímu zaschnutí vlasového sealeru během aplikace.

Kulmováni a žehleni

Naopak nemůžeme doporučit použití rovnačů vlasů (žehliček) a klasických kulem, kdy při vysoké teplotě by mohlo dojít k poškození vlasu, jelikož prvky obsažené v přípravku nejsou uzpůsobeny pro tepelně vysokou zátěž.

Smýváni přípravku

Přípravek je jednoduše smývatelný běžným vlasovým šamponem.

Doba trvanlivosti na vlasech

Mane Vlasový Zesilovač zustává upevněn na vlasech do každého mytí vlasů.

Složení přípravku

Jeho složení je z prevážné většiny stejné jako složky v běžné denní kosmetice jako řasenky či rtěnky, s přidáním plynů klasických pro pohon sprejů. Vše splňuje podmínky regulací EU.

Vyhledem k tomu, že je to aerosol, aplikujte prosím v dobře větrané místnosti.

Složení Mane vlasového zesilovače je následující:
Butane, Isobutane, Alcohol Denat., Propane, Isopentane, Dimethicone, Talc, Silica, +/- CI 77891,CI 77491, CI 77499, CI 77266

V žádném případě neobsahuje akryláty.

Dlouhodobé používání přípravku

Přípravek je testován k dlouhodobému používání, a jeho složení nijak vlasy nepoškozuje.

Přípravek je používán dlouhodobě mnoha zákazníky a nebyl zaznamenín žádný případ negativního působení na stávající kvalitu vlasů.

Výběr odstínu

Mane přípravek je dodáván v 11-ti barevných odstínech (viz. Aplikace a barvy) a odpovídá klasické kadeřnické barevnici středoevropského typu vlasů.

Pro dokonalý výsledek

Mane přípravek aplikujte na umyté a suché vlasy. Sprej s přípravkem dobře protřepejte. Aplikaci začínejte po menších dávkách. Aplikujte z výšky 15-20cm. Ve chvíli kdy dosáhnete cíleného zakrytí aplikujte upevňovací sealer a nechte zaschnout, tento proces mužete urychlit za použití fénu. Po úpném zaschnutí vlasy dobře pročesejte, platí pravidlo: čím více češete, tím lepšího výsledku dosáhnete. Vhodné je vlasy profouknout fénem, pro zbavení se přebytečného zesilovače, jež se nepodařil přichytit k vlasům. Po uspěšné aplikaci by Vaše vlasy měli vypadat přirozeně a po pročesáni pouze rukou či prsty by na nich neměli zůstávat žádné vyrazné zbytky mikro-fragmentů. Až po kompletní aplikaci můžete použít další fixační či stylingové přípravky tak jak máte ve zvyku. Velmi dobré zkušenosti máme s lehkým přidáním lesku, kterým nemůžete nic pokazit.

Mane přípravek jako lék

Rádi bychom uvedli, že Mane Vlasový zesilovač je zázračný lék na růst vlasů, ale bohužel tomu tak není. Přípravek je pouze rychlým a učinným pomocníkem, jak problém esteticky řešit během několika minut.

Jedinou, né však malou měrou náš výrobek přispívá k psychické pohodě a sebevědomí uživatelů přípravku, čímž opět husté vlasy a účes, který si zákaznik před použitím nemohl dovolit, určitě jsou.

Mane přípravek a počasí

Vlasový zesilovač je po úplné aplikaci včetně sealeru větru, vodě, dešti i potu odolný.

Mane při sportu

Plný a velice aktivní životní styl je při používání Manu přípravku samozřejmností, kdy naši zákazníci podrobili produkt velmi zatěžujícím zkouškám ve všech odvětvích sportu jako tenis, fotbal, hokej, včetně rekreačního plavání, a do dnešního dne je pouze jediný sport, u kterého nemůžeme přípravek doporučit, a tím je potápění.

Přirozený vzhled

Jemné, řídké či mizející vlasy jsou pro mnoho lidí velkou starostí, která může vést k pocitům méněcennosti a mnohdy až k depresím. Každý máme jiný přístup k osobnímu vzhledu, pričemž někteří jednoduše hlavu oholí, což není přijatelná praxe pro většinu žen, nebo použijí přehazovacích metod či uvěří zázračným kůrám, které ''opravdu'' fungují, ovšem nikdy nedosáhnete takového efektu navrácení vlasů jako když jste byli mladí.

Jednu podstatnou věc, kterou má náš přípravek společný s výše uvedeným, a to je alernativa, kdy záleží jenom na Vás jak daleko chcete dojít, čeho chcete dosáhnout a hlavně co očekáváte. Mane Vlasový Zesilovač není dokonalý, ale má pro Vás řešení s okamžitým efektem a my jenom doufáme, že pro Vás bude tou pravou odpovědí.

Zajímavosti o vlasech

Zajímavosti o vlasu

Z čeho se skládají vlasy?

Vlas je zrohovatělá organická látka keratin. Z chemického hlediska vlasy obsahují uhlík, vodík, kyslík, dusík, železo, měď, zinek, jód, 20 různých druhů aminokyselin(Cystein,cistyn,celin, glicyn...), proteinů... Více →

Zajímavosti o alopecii

Co způsobuje řídké vlasy?

Alopecie způsobené vlivem androgenů (AGA) se dělí na androgenní, podmíněné zvýšenou hladinou androgenů, a androgenetické, způsobené zvýšenou genetickou vnímavostí k androgenům. AGA se týká téměř sta procent mužů... Více →

Zajímavosti o lupech

Jak vznikají lupy?

Lupy jsou drobné částečky odumřelé kůže na hlavě, která však neodpadá v mikroskopických velikostech jako ostatní kůže na těle, ale tvoří větší celky a nepříjemně svědí. Lidská pokožka... Více →

Ptejte se

Váš e-mail:
Předmět:
Zpráva: